Je bent nu hier: Home » Nieuws » "Jan Haver zingt...beroerde liederen"

K2 Login


"Jan Haver zingt...beroerde liederen"

LAMBERTSCHAAG - Prachtige nummers uit het repertoire van o.a. Jenny Arean, Robert Long en Stef Bos komen voorbij. Maar ook speciaal voor dit programma geschreven nieuwe teksten van de hand van de onvolprezen George Groot (Don Quishocking) zullen u aangenamen verrassen. Het nummer "Nu jij er niet meer bent" uit deze voorstelling, geschreven door George Groot (tekst) en Martin van Dijk (muziek)

is inmiddels voorgedragen voor de Annie M.G. Schmidtprijs 2012.

Zo zitten in deze voorstelling de lach en de traan dicht bij elkaar, want u zult zeker geraakt worden door al het moois dat in onze taal gezongen wordt.

Dit alles omlijst door een even schitterende als vernieuwende begeleiding van de grootmeester op accordeon, André Vrolijk en de super getalenteerde Leo Bouwmeester op piano.

KAARTEN à 12,- Euro te reserveren via www.hetgroenekerkje.nl of www.okay-entertainment.nl of via 06 53428401.

ww.okay-entertainment.nl

 

 

JAN HAVER ZINGT...BEROERDE LIEDEREN

Liederen die ons de afgelopen 30 jaar beroerd hebben

JAN HAVER - ZANG

ANDRE VROLIJK - ACCORDEON

LEO BOUWMEESTER - PIANO

HET GROENE KERKJE IN LAMBERTSCHAAG

19 FEBRUARI OM 15.00 U.

M.M.V. HET SNIJDERKOOR UIT HOOGWOUD

 

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner