
Biodiversiteitsfestival - cursus 'Hoe maak ik mijn tuin meer biodivers?'
Zo 22/05 - Rotterdam
Trompenburg Tuinen & Arboretum
11:00 - 14:30
In deze cursus leer je hoe jij je eigen tuin (of zelfs balkon) meer divers kan maken d.m.v. de juiste, gevarieerde beplanting die elkaar onderling versterken. De planten in de cursus zijn ook direct te koop.
Uiteraard is er de mogelijkheid om vragen te stellen dus denk van tevoren na over de uitdagingen in jouw tuin en neem eventueel (digitaal) foto's mee zodat er advies op maat gegeven kan worden.
Deze cursus wordt gegeven door Kwekerij Lowgardens. In dit walhalla voor plantenliefhebbers wordt een diversiteit aan zeldzame en bijzondere plantensoorten verkocht. Uiteraard worden er geen bestrijdingsmiddelen gebruikt. Ze werken mét de natuur.
Zondag 22 Mei
Start om 11:00u en om 13:00u. €9,95 p.p. exclusief reguliere entree voor Trompenburg. Meld je hier aan voor cursus.