
Thomas Verbogt & Beatrice van der Poel met Montere weemoed II
Za 15/04 - Spanbroek
Theaterkerk Wadway
20:30 - 22:30
Na het succes van deel 1 besluiten auteur Thomas Verbogt en zangeres Beatrice van der Poel hun samenwerking voort te zetten en een vervolg te maken op Montere Weemoed deel I.
Nieuwe verhalen en nieuwe muziek, als altijd, over tintelend verlangen, hunkerende heimwee en alledaagse waanzin.
Een must voor liefhebbers van literatuur, het Nederlandstalige lied en poëzie. Verhalen met een zachte glans van melancholie. Over donker en bitter gemoed, de lichtpuntjes in het bestaan en dat alles gebracht met een grote glimlach.
Van Thomas Verbogt verscheen onlangs de roman Als Je De Stilte Ziet waarover de pers schreef:
“Hartstochtelijk, diep doorvoeld verzet tegen onverschilligheid. Een overtuigend, schitterend bewijs dat alles, alles ertoe doet” Het Parool
“Verbogt verveelt nooit. [...] pure poëzie” De Telegraaf
“Verbogt lezen is prettig verzinken in een vertrouwd soort herinneringen” de Volkskrant
Beatrice van der Poel is singer-songwriter met een eigen stijl en heeft prettige, warme stem waarvan Frits Spits zegt dat hij “klinkt als rode wijn”. Als stem-actrice spreekt ze luisterboeken in van o.a. Astrid Holleeder – Judas. Haar nieuwe album Na de Stilte verscheen in het voorjaar van 2022.
Wij zijn weer zeer benieuwd naar deze mooie samenwerking.
Terug