Muziek op de Binnendieze
Za 26/07 - Den Bosch
Opstapplaats vaartocht binnendieze
20:00 - 21:30
Een romantische vaartocht en een bijzonder concert in de stad van Jeronimus Bosch. Fluisterbootjes brengen u, over het stadsriviertje de Binnendieze, onder en langs de prachtig gerestaureerde gebouwen en vestingwerken. Een bijzondere omgeving op het water en een gevarieerd programma bestaande uit klassieke en wereldmuziek. De boten leggen aan bij een podium in het Voldersgat, achter de stadswal waar u, vanuit de boot, in alle rust kunt genieten van een mooi concert.
Voor u treedt op FLOR DE AMOR. Sprankelende luistermuziek met verrassend veel opzwepende momenten. Melancholische klanken uit Argentinië worden afgewisseld met feestelijke Cubaanse muziek. Daarnaast vormen eigen Spaans – en Nederlandstalige liedjes een belangrijk onderdeel van hun hartstochtelijk repertoire.
De boten voor het eerste concert van de avond vertrekken om 20.00 uur en die voor het tweede concert om 22.00 uur. De tocht duurt ca 1,5 uur. Concertdata zijn 12, 19 en 26 juli en op 16, 23 en 30 augustus. Voor programmering zie onze site.
Maakt het u nieuwsgierig en wilt u ook het Bossche “zomeravondconcertgevoel” meemaken of kent u het nog van vorige jaren, boek, kom, vaar mee, luister en geniet! Reserveren kan telefonisch of via internet op reserveringsbureau Kring Vrienden van ‘s-Hertogenbosch.
Vaartocht in fluisterbootjes over de Binnendieze van ca 1,5 uur met halverwege een concert van ca 45 minuten aan een podium in het water. Muziektype is klassiek en wereldmuziek.
Volkdersgat, Molenstraat 15 a 5211DR 's-Hertogenbosch
Opstapplaats boottochten Binnendieze
• http://muziekopdebinnendieze.nl
• Info@muziekopdebinnendieze.nl
• Telefoonnummer voor boeking: 0900 20 20 178
De kosten voor de boottocht en het concert bedragen € 17,50 per persoon