
The Orange Blossoms
Za 26/07 - Hengelo
Café de Cactus
20:30 - 23:30
**The Orange Blossoms:**
Antoinette en Kimmy zijn beide singer-songwriters, blond, beste vriendinnen, kattenliefhebbers en echte countrymeiden! Onder het mom van “samen is het gezelliger” en “dit is te leuk om voor onszelf te houden” besloten ze tijdens een vakantie in Griekenland hun krachten te bundelen en het duo The Orange Blossoms te vormen. Het resultaat: warme harmonieën, authentieke teksten en een frisse, eigentijdse benadering van countrymuziek. De chemie, het plezier en de interactie op het podium in combinatie met hun stemmen, die vaak worden geassocieerd met zogeheten 'blood harmonies', maken van elke show een bijzondere ervaring.
In Oktober 2024 reisden Antoinette en Kimmy samen af naar Texas en Nashville. In Texas schitterden ze op de Texas Sounds International Country Music Awards, terwijl ze in Nashville indruk maakten tijdens de welbekende writers' rounds en open-mics. Hun zelfgeschreven liedjes en unieke samenzang maakten hen tot publiekslievelingen.
**Support: Robert Weston:**
Robert is een country singer-songwriter uit Noord-Nederland. Dankzij crowdfunding nam hij z’n debuutalbum op in Nashville met Luke Combs' producer Kenny Royster. Hoogtepunten: tweemaal spelen in het legendarische Bluebird Cafe én een radio-single-promotietour langs grote Amerikaanse country radiostations.
Een nieuwe EP? Die komt eraan — zodra z’n spaarvarken uit winterslaap is. Dat krijg je er nou van.
Zaterdag 26 juli 2025, koffie klaar vanaf 20.00uur, showtime 20.30uur.
Voorverkoop vanaf €10,- (ex service fee, maar inclusief Buma/Stemra afdracht).
Aan de deur (indien niet voortijdig uitverkocht) €17,50