Driedelige Luistercursus Matthäus Passion 2/3
Ma 16/03 - Heythuysen
De Bombardon
19:30 - 21:30
Ontdek de Matthäus Passion
Deze 3-delige luistercursus is de perfecte manier om de genialiteit van Johann Sebastian Bach's meesterwerk te doorgronden. Veel mensen vinden de Matthäus Passion indrukwekkend, maar begrijpen niet waarom dit werk zo bijzonder is. Deze cursus neemt je mee langs de muzikale noten zelf, zonder dat je muziektheorie hoeft te kennen.
Muzikale ontdekkingsreis door Bach's meesterwerk
Luc Jakobs, ervaren docent van het Maastrichts Conservatorium, begeleidt je door de Matthäus Passion. Tijdens deze cursus ontdek je:
De geniale compositietechnieken van Johann Sebastian Bach
Verborgen muzikale structuren en symboliek
Waarom dit werk eeuwenlang luisteraars raakt
De cursus combineert beeld, geluid en deskundige uitleg voor een complete ervaring.
Ervaren begeleiding bij De Bombardon
Als voorzitter van Stichting Bach Cantates Heythuysen deelt Luc Jakobs zijn passie voor Bach's muziek. Hij was jarenlang verbonden aan het Maastrichts Conservatorium als docent muziektheorie, gehoor-solfège en koordirectie. Hij is actief als dirigent, componist /arrangeur en toetsenist. Zijn jarenlange ervaring in de muziek garandeert diepgaande inzichten in dit magistrale werk. Meld je aan voor deze inspirerende cursus
Ontdek zelf wat de Matthäus Passion zo bijzonder maakt. Mail naar lucas.jakobs@gmail.com voor meer informatie over deze unieke luistercursus.
Of meld je meteen aan via https://ticketkantoor.nl/shop/mattheus