Bier & Spijsproeverij
Vr 06/03 - Lemmer
Papageno Huis Fryslân
18:30 - 01:00
Mijn naam is Rein Arjan Zijlstra. Mijn grote passie is mijn liefde voor bier. Sinds 24 januari 2020 ben ik internationaal biersommelier. In Nijmegen werk ik bij Arsenaal 1824, een gezellig Grand Café en een sfeervol restaurant.
Regelmatig geef ik Bierproeverijen en Bier en Spijsproeverijen. Ik wil aan iedereen laten zien hoe mooi en smaakvol bieren kunnen zijn. Daarnaast wil ik laten zien dat er enorm veel goede Bier en Spijscombinaties zijn.
Op vrijdag 6 maart 2026 ga ik bij het Papageno huis Fryslân in Lemmer een smaakvolle Bier en Spijsproeverij verzorgen. Tijdens deze avond kan je genieten van 5 heerlijke Bier en Spijscombinaties. Bij elke Bier en Spijscombinatie geef ik uitleg over het bier, de brouwerij, de bierstijl, de geschiedenis, de smaak van het bier en waarom het bier goed bij het gekozen gerecht past.
Ik kijk er erg naar uit om bij het Papageno huis Fryslân een smaakvolle Bier en Spijsproeverij te mogen verzorgen.
Bierige groet,
Rein Arjan Zijlstra
Internationaal Biersommelier
Inloop vanaf 18:00 uur
Dieetwensen? Geef dit dan door bij de reservering onder ‘opmerkingen’.
Aanvang vrijdag 6 maart 2026 18:30
Prijs per persoon €55,00
Locatie Papageno Huis Fryslân